Що лікує Цетрин?

Що лікує Цетрин: поширені симптоми алергії

Терапевтична дія Цетрину грунтується на тому, що він блокує синтез певної запальної речовини в нашому організмі - гістаміну, яка несе відповідальність за розвиток симптомів алергічної реакції.

Отже, основні показання для лікування Цетрином - назальні симптоми сезонного і хронічного алергічного риніту (ринорея, свербіж у носі, чхання), а також неназальні симптоми, пов'язані з алергічним кон'юнктивітом. Крім цього Цетрин ефективно усуває свербіння, кропив'янку різних типів, включаючи ідіопатичну кропив'янку, тобто ту, причини якої встановити не вдалося.

Лікування Цетрином, як правило, слід узгоджувати з лікарем і воно може бути обмежене в часі: як тільки симптоми алергії сходять нанівець, прийом препарату можна припиняти. Часто антигістамінні засоби приймають нетривалий період - тільки для зняття симптомів алергії.

Якщо ж, незважаючи на належний прийом препарату, симптоми алергії не зменшуються, зверніться до свого лікаря. Так, наприклад, якщо прояви кропив'янки не проходять через 3 днів лікування, вам потрібна консультація фахівця (так само як і в ситуації, коли кропив'янка триває більше 6 тижнів). Негайно звертайтеся за медичною допомогою, якщо ваш стан погіршується або ви вважаєте, що у вас серйозна медична проблема (наприклад, дуже серйозна алергічна реакція / анафілаксія) [2].

Як отримати максимальну віддачу від лікування Цетрином?

Хоча цетиризин відноситься до групи препаратів які рідко викликають загальмованість, в деяких випадках у пацієнтів він може викликати сонливість. Якщо ви належите до їх числа і помітили, що страждаєте від сонливості, то не керуйте транспортними засобами (навіть велосипедом) в період лікування алергії Цетрином.

Якщо ви вживаєте алкоголь в той час, коли проходите лікування Цетрином (або будь-яким іншим антигістамінним засобом), майте на увазі, що спиртні напої можуть підвищити ризик розвитку побічних ефектів при прийомі антигістамінних препаратів. Тому, щоб отримати максимальну віддачу від лікування Цетрином, утримайтеся від вживання алкоголю на той термін, що ви приймаєте цей препарат.

Якщо ви плануєте якусь іншу терапію або проходження діагностики (особливо якщо це тести на алергію), обов'язково повідомте лікаря, що ви приймаєте зараз антигістамінний препарат [3].

Якщо вам цей препарат прописав ваш лікар, приймайте його за призначенням у відповідності рекомендаціями, зазначеними в інструкції. Не збільшуйте свою дозу і не приймайте цей препарат частіше, ніж зазначено в інструкції.

Як і будь-який інший лікарський засіб, Цетрин належить відповідним чином зберігати: в сухому місці, далеко від прямих джерел тепла і світла, а також в недоступному для дітей місці.

Джерела:

1.Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Цетрин. http://www.drlz.com.ua/ibp/lz_www.nsf/id/1E21780265A36AECC225860800326F9A/$file/UA67890201_4B1E.mht

2.Cetirizine HCL http://www.webmd.com/drugs/2/drug-12065/cetirizine-oral/details#

3.Cetirizine for allergies https://patient.info/medicine/cetirizine-for-allergies