Цетрин: діюча речовина

Діюча речовина Цетрину допомагає усуненню алергії

Цетиризин використовується для полегшення симптомів полінозу, або сінної лихоманки (алергія на пилок, пил або інші речовини, що витають в повітрі), алергії на інші речовини (такі як пилові кліщі, лупа тварин, таргани і цвіль). Симптоми, які допомагає усунути цетиризин, включають чхання; нежить; свербіж шкіри, червоні очі, що зудять відчуття в носі і \ або горлі. Цетиризин також використовується для лікування свербежу, висипу і почервоніння на шкірі при кропив’янці.

Слід зазначити, що діюча речовина Цетрину цетиризин (як і багато інших протиалергічних агентів), сприяє зниженню проявів реакцій гіперчутливості, і запобігає їх розвитку [2,3].

Діюча речовина Цетрин: спосіб життя

Прийом діючої речовини Цетрину фактично не впливає на спосіб життя: при лікуванні алергії цим препаратом немає необхідності слідувати спеціальним дієтичним інструкціям. Можна приймати цетиризин або з їжею, або без неї. Деякі люди знаходять, що найбільш зручно приймати таблетки, запиваючи їх питною водою. При випадковому пропуску дози не слід хвилюватися, просто потрібно прийняти наступну дозу ліків, а потім продовжувати курс, як раніше - проте не слід приймати подвійну дозу одночасно, щоб компенсувати забуту дозу [2,3].

Діюча речовина Цетрин: відповідальний підхід до лікування

Якщо ви планує приймати будь-які інші препарати, проконсультуйтеся з лікарем або уточніть у фармацевта, що вони не несуть ризик розвитку лікарських взаємодій в поєднанні з антигістамінним препаратом. Завжди слід дотримуватися обережності навіть при прийомі безрецептурних засобів: супутній прийом ліків може збільшити ризик побічних ефектів інших препаратів.

Більшості людей необхідно приймати антигістамінний препарат лише деякий час, коли у них відзначаються симптоми алергії. Питання про продовження прийому цетиризину, коли симптоми почали зменшуватися слід обговорити з лікарем

Джерела:

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Цетрин. http://www.drlz.com.ua/ibp/lz_www.nsf/id/1E21780265A36AECC225860800326F9A/$file/UA67890201_4B1E.mht
  2. Cetirizine https://medlineplus.gov/druginfo/meds/a698026.html
  3. Cetirizine https://www.drugs.com/cdi/cetirizine.html